+90 (392) 228 5410

PIRO ESTATES AGENTS

Piro Emlak,

Kuzey Kıbrıs genelindeki faaliyetlerine 1990 yılında Piro Ltd. Çatısı altında başlamıştır. Piro Emlak, emlak alım-satım-kiralama faaliyetlerini profesyonel olarak
yürütmektedir. Bunun yanı sıra hertürlü bilgi ve deneyime sahip uzman personel kadrosu ile çözümlenmemiş emlak ve tereke işlemlerini gerçekleştirmek konusunda oldukça iddalıdır.

20 yılı aşkın bir süredir kesintisiz olarak emlak faaliyetlerini devam ettiren Piro Emlak, içinde bulunduğu sektörde dürüstlüğü ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır. Piro Emlak tarafından tüm emlak değerlendirme işlemleri piyasa şartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Piro Emlak Ofisi’nin deneyimli kadrosu hukuk temelli olduğundan yasalara uygun olarak işlem yapma konusunda daha titiz bir yaklaşım sergilemektedir. Aynı zamanda her türlü gayrimenkul ile ilgili hukuki sorunlarınız hakkında danışmanlık yapmaktadır.

Şirket kurucusu ve direktörü Hasan H. Piro “Tasdik Memuru” ünvanına sahip olduğundan şirket bünyesinde tüm tasdik memurluğu ve noterlik hizmetleri de  yapılmaktadır.

Deneyimli kadrosu tarafından, yapacağınız yatırımlarınız için en iyi bilgi, yönlendirme ve tavsiyeler özenle yapılmaktadır. Piro Emlak bugüne kadar birçok yerli yatırımcıya kazanç sağlamasının yanında yurt dışındanda çok sayıda müşteriye sahiptir.

Bizi bize değil, bizimle çalışanlara sorun.

 

Saygılarımızla

Hasan H. PİRO
Direktör

SEARCH